movim - en to sk_SK translation catalogue (689 entries)

en: Thanks
sk_SK: Ďakujeme

en: Developers
sk_SK: Vývojári

en: Translators
sk_SK: Prekladatelia

en: Thanks to all the translators
sk_SK: Ďakujeme všetkým prekladateľom

en: Software
sk_SK: Softvér

en: Resources
sk_SK: Prostriedky

en: Movim is an XMPP-based communication platform. All the project, except the following software and resources, is under
sk_SK: Movim je komunikačná platforma založená na protokole XMPP. Celý projekt, okrem nasledujúcich programov a zdroj je vydaný pod licenciou

en: Account
sk_SK: Účet

en: Change my password
sk_SK: Zmeniť svoje heslo

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password confirmation
sk_SK: Potvrdenie hesla

en: The password has been updated
sk_SK: Heslo bolo zmenené

en: Please provide a valid password (6 characters minimum)
sk_SK: Prosím zadajte platné heslo (minimálne 6 znakov)

en: The provided passwords are not the same
sk_SK: Zadané heslá sa nezhodujú

en: Delete your account
sk_SK: Zmazať svoj účet

en: You will delete your XMPP account and all the relative information linked to it (profile, contacts and publications).
sk_SK: Zmažete svoj XMPP účet a všetky informácie s ním spojené (profil, kontakty a publikácie).

en: Type your full username
sk_SK: Zadajte svoje celé meno

en: Please provide a valid username.
sk_SK: Prosím, zadajte platné používateľské meno.

en: Gateways
sk_SK: Brány

en: Leave this instance
sk_SK: Opustiť túto inštanciu

en: You will delete all the relative information linked to your account on this Movim instance (profile, contacts and publications).
sk_SK: Odstránite všetky informácie súvisiace so svojim účtom z tejto inštancie Movim (profil, kontakty a publikácie).

en: This action will not delete your account but will disconnect you from this instance.
sk_SK: Táto akcia neodstráni váš účet, ale odpojí ho od tejto inštancie.

en: Create a new account
sk_SK: Vytvoriť nový účet

en: No account creation form found on the server
sk_SK: Nebol nájdený registračný formulár servera

en: on
sk_SK: na

en: Your acccount has been successfully registered
sk_SK: Váš účet bol úspešne registrovaný

en: Loading
sk_SK: Načítanie

en: …and start playing
sk_SK: …a začnite sa zabávať

en: Not Acceptable
sk_SK: Neprijateľné

en: The registration system of this server is currently unavailable
sk_SK: Registračný systém tohoto servera nie je momentálne dostupný

en: Registration forbidden
sk_SK: Registrácia zakázaná

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Action completed
sk_SK: Akcia dokončená

en: General Settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: Theme
sk_SK: Téma

en: Default language
sk_SK: Predvolený jazyk

en: Log verbosity
sk_SK: Podrobnosť záznamu

en: Restrict suggestions
sk_SK: Obmedziť odporúčania

en: Only suggest chatrooms, Communities and other contents that are available on the user XMPP server and related services
sk_SK: Odporúčať len miestnosti, komunity a ostatný obsah zo servera XMPP používateľa a jeho súvisiacich služieb

en: Chat only
sk_SK: Len chat

en: Disable all the social feature (Communities, Blog…) and keep only the chat ones
sk_SK: Vypnúť všetky sociálne funkcie (Komunity, Blog…) a ponechať len chat

en: Administration Credential
sk_SK: Prihlasovacie údaje správcu

en: Username
sk_SK: Meno používateľa

en: Retype password
sk_SK: Zopakujte heslo

en: Whitelisted XMPP Servers
sk_SK: Povolené servery XMPP

en: If you want to specify a list of authorized XMPP servers on your Movim pod and forbid the connection on all the others please put their domain name here, with comma (ex: movim.eu,jabber.fr)
sk_SK: Ak chcete vo svojom Movim zadať zoznam povolených serverov XMPP a zakázať na zo všetkých ostatných, prosím zadajte tu ich doménové mená, oddelené čiarkou (napr.: movim.eu,jabber.fr)

en: Leave this field blank if you allow the access to all the XMPP accounts.
sk_SK: Ponechajte toto pole prázdne na povolenie prístupu zo všetkých účtov XMPP.

en: List of whitelisted XMPP servers
sk_SK: Zoznam povolených serverov XMPP

[ctx: [information]title]
en: Information Message
sk_SK: Informácia

en: Description
sk_SK: Popis

en: General description of the instance
sk_SK: Všeobecný popis tejto inštancie

en: This message will be displayed on the login page. It can be used to link the Terms and Conditions of your Movim instance for example.
sk_SK: Táto správa bude zobrazená na prihlasovacej stránke. Môže byť použitá napr. na odkazy na Požiadavky a podmienky svojej inštancie Movim.

en: Leave this field blank if you don’t want to show any message.
sk_SK: Ponechajte toto pole prázdne, ak nechcete zobraziť žiadnu správu.

[ctx: [information]label]
en: Information Message
sk_SK: Informácia

en: Default XMPP server
sk_SK: Predvolený server XMPP

en: Main XMPP server domain
sk_SK: Hlavná doména servera XMPP

en: Main XMPP server description
sk_SK: Popis hlavného servera XMPP

en: Main XMPP server country
sk_SK: Krajina hlavného servera XMPP

en: Pick a country in the list
sk_SK: Zvoľte krajinu zo zoznamu

en: Empty
sk_SK: Prázdny

en: Syslog and files
sk_SK: Syslog a súbory

en: Sessions
sk_SK: Relácie

en: General Overview
sk_SK: Všeobecný prehľad

en: Read and write rights for the webserver in Movim’s %s directory
sk_SK: Práva čítania a zápisu webového servera v adresári Movim %s

en: WebSocket connection error, check if the Movim Daemon is running and is reachable
sk_SK: Chyba spojenia WebSocket, skontrolujte, že je spustený a dosiahnuteľný démon Movim

en: Browser
sk_SK: Prehliadač

en: Movim Core
sk_SK: Základ Movim

en: Movim Daemon
sk_SK: Démon Movim

en: Database
sk_SK: Databáza

en: Here you can register your pod on the official %sMovim API%s
sk_SK: Tu môžete registrovať svoj POD v oficiálnom %sAPI Movim%s

en: Your pod is not registered on the API
sk_SK: Váš POD nie je registrovaný v API

en: Your pod is registered on the API
sk_SK: Váš POD je registrovaný v API

en: Your pod is not yet validated
sk_SK: Váš POD nie je overený

en: Your pod is validated
sk_SK: Váš POD je overený

en: You asked to be removed from the API, this request will be processed in a couple of hours
sk_SK: Požiadali ste o odstránenie z API, požiadavka bude spracovaná za niekoľko hodín

en: Configuration updated
sk_SK: Konfigurácia uložená

en: File
sk_SK: Súbor

en: Use it
sk_SK: Použiť

en: Webcam
sk_SK: Webkamera

en: Take a webcam snapshot
sk_SK: Urobiť snímok kamery

en: Avatar Updated
sk_SK: Avatar aktualizovaný

en: Avatar Not Updated
sk_SK: Avatar neaktualizovaný

en: No avatar defined yet
sk_SK: Avatar ešte nie je definovaný

en: %s’s feed
sk_SK: Kanál: %s

en: This content is private, please login to see it
sk_SK: Tento obsah je súkromný, prosím prihláste sa na jeho zobrazenie

en: Message Published
sk_SK: Správa uverejnená

en: Add a reaction
sk_SK: Pridať reakciu

en: Retract
sk_SK: Odvolať

en: Your message could not be sent, please try again later
sk_SK: Vašu správu nemožno odoslať, prosím, skúste neskôr

en: Encrypted message
sk_SK: Šifrovaná správa

en: Retracted message
sk_SK: Odvolaná správa

en: Composing…
sk_SK: Píše…

en: Paused…
sk_SK: Prerušil…

en: Contact gone
sk_SK: Kontakt stratený

en: %s messages retrieved
sk_SK: Prijaté správy: %s

en: ↑ to edit your previous message
sk_SK: ↑ na úpravu predošlej správy

en: :shortcut: to insert an emoji
sk_SK: :skratka: na vloženie emoji

en: %s needs your attention
sk_SK: Vyžaduje pozornosť: %s

en: Your message here…
sk_SK: Vaša správa tu…

en: Smileys
sk_SK: Smajlíky

en: Frequent contacts
sk_SK: Časté kontakty

en: Nothing here yet…
sk_SK: Zatiaľ tu nič nie je…

en: Don’t be shy, send a first message to start the discussion
sk_SK: Nehanbite sa a pošlite prvú správu, ktorá začne diskusiu

en: You received an invitation to join a chatroom
sk_SK: Bola Vám doručená pozvánka na vstup do chatu

en: Join %s
sk_SK: Vstúpiť do %s

en: See the profile
sk_SK: Pozrieť profil

[ctx: [chat]clear]
en: Clear the history
sk_SK: Vymazať históriu

en: Edit last message
sk_SK: Upraviť poslednú správu

en: Report abuse
sk_SK: Nahlásiť obťažovanie

en: Call started
sk_SK: Hovor začal

en: Call ended
sk_SK: Hovor skončil

en: An error occured when sending the message
sk_SK: Nastala chyba pri odosielaní správy

en: Synchronizing the history, please wait…
sk_SK: Synchronizácia histórie, prosím počkajte…

[ctx: [chat]clear_history]
en: Clear the history
sk_SK: Vymazať históriu

en: You are going to delete %s messages, are you sure?
sk_SK: Chystáte sa zmazať %s správ, ste si istí?

en: Members
sk_SK: Členovia

en: Connected to the chatroom
sk_SK: Pripojený do miestnosti

en: Disconnected from the chatroom
sk_SK: Odpojený z miestnosti

en: Configuration
sk_SK: Konfigurácia

en: Configuration saved
sk_SK: Konfigurácia uložená

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Subject changed
sk_SK: Predmet zmenený

en: Administration
sk_SK: Asministrácia

en: No chats yet…
sk_SK: Zatiaľ žiadne chaty…

en: Start a new conversation by clicking on the %s button.
sk_SK: Začnite novú konverzáciu kliknutím na tlačidlo %s.

en: Chat with a contact
sk_SK: Chatovať s kontaktom

en: Me
sk_SK: Ja

en: Picture
sk_SK: Obrázok

en: New conversation
sk_SK: Nové konverzácie

en: Discover, follow and share
sk_SK: Objavte, sledujte a zdieľajte

en: %s communities
sk_SK: Komunity: %s

en: Search for a new server
sk_SK: Nájsť nový server

en: Communities servers
sk_SK: Komunitné servery

en: Communities server discovered
sk_SK: Objavené komunitné servery

en: This server doesn’t exists
sk_SK: Tento server neexistuje

en: Communities you might like
sk_SK: Komunity, ktoré sa Vám môžu páčiť

en: Community created successfully
sk_SK: Komunita úspešne vytvorená

en: There is no Communities yet on this server.
sk_SK: Tento server nemá zatiaľ žiadne komunity.

en: Create a new community on %s
sk_SK: Vytvoriť novú komunitu na %s

en: Community name
sk_SK: Názov komunity

en: My Little Pony - Fan Club
sk_SK: Môj jednorožec - fanklub

en: Please provide a valid community name (4 characters minimum)
sk_SK: Prosím, zadajte platný názov komunity (min. 4 znaky)

en: You cannot create a new community on this server
sk_SK: Nemôžete vytvárať nové komunity na tomto serveri

en: No Communities Servers yet…
sk_SK: Zatiaľ žiadne komunitné servery…

en: It seems that we can't find any communities for the moment
sk_SK: Zdá sa, že teraz nemožno nájsť žiadne komunity

en: Subscriptions
sk_SK: Odbery

en: Community deleted successfully
sk_SK: Komunita úspešne odstránená

en: Delete the community
sk_SK: Odstrániť komunitu

en: You are going to delete the following community. Please confirm your action.
sk_SK: Odstraňujete nasledujúcu komunitu. Prosím, potvrďte svoju akciu

en: It seems that this community doesn’t exists anymore. Do you want to remove it from your subscriptions?
sk_SK: Zdá sa, že táto komunita už neexistuje. Chcete ju odstrániť zo svojich odberov?

en: Error during the application of the node configuration
sk_SK: Chyba pri aplikácií nastavenia uzla

en: Owners
sk_SK: Vlastníci

en: Publishers
sk_SK: Vydavatelia

en: Roles
sk_SK: Role

en: Role correctly set
sk_SK: Role správne nastavené

en: Publication
sk_SK: Uverejnenia

en: Open
sk_SK: Otvorené

en: Everyone can publish
sk_SK: Každý môže uverejňovať

en: The publishers can publish
sk_SK: Vydavatelia môžu uverejňovať

en: Subscribers
sk_SK: Odberatelia

en: The subscribers can publish
sk_SK: Odberatelia môžu uverejňovať

en: %s subscribers
sk_SK: Odberateľov: %s

en: %s posts
sk_SK: Príspevkov: %s

en: Public page
sk_SK: Verejná stránka

en: Only publishers can publish
sk_SK: Len vydavatelia môžu uverejňovať

en: Only subscribers can publish
sk_SK: Len odberatelia môžu uverejňovať

en: Subscribe
sk_SK: Odoberať

en: Unsubscribe
sk_SK: Neodoberať

en: Subscribed
sk_SK: Odoberané

en: Unsubscribed
sk_SK: Neodoberané

en: The subscriptions are disabled for this community
sk_SK: Odbery tejto komunity sú vypnuté

en: Give a label for this community
sk_SK: Zadajte menovku tejto komunity

en: My Community Name
sk_SK: Moje meno komunity

en: Share this subscription publicly
sk_SK: Zdieľať tento odber verejne

en: It will appear on your profile
sk_SK: Bude zobrazený vo Vašom profile

en: You are going to unsubscribe from this community
sk_SK: Odhlasujete sa z odberu tejto komunity

en: Are you sure?
sk_SK: Ste si istý?

en: My Subscriptions
sk_SK: Moje odbery

en: Hello
sk_SK: Ahoj

en: Here you will be able to manage all your subscriptions.
sk_SK: Tu môžete spravovať svoje odbery.

en: You don’t have any group subscriptions yet.
sk_SK: Zatiaľ nemáte žiadne skupiny odberov.

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Roster display
sk_SK: Zobrazenie kontaktov

en: Show the offline contacts
sk_SK: Zobraziť odpojené kontakty

en: Hide the offline contacts
sk_SK: Skryť odpojené kontakty

en: Appearence
sk_SK: Vzhľad

en: Configuration invalid
sk_SK: Neplatné nastavenia

en: Advanced Configuration
sk_SK: Pokročilé nastavenia

en: Display adult content
sk_SK: Zobraziť obsah pre dospelých

en: Will allow you to read the posts tagged with the #nsfw tag
sk_SK: Dovolí vám čítať príspevky označené značkou #nsfw

en: Night Mode
sk_SK: Nočný režim

en: Use dark colors to rest your eyes
sk_SK: Použiť tmavé farby, na oddýchnutie očiam

en: Main chat page
sk_SK: Hlavná stránka chatu

en: Make the chat page as the default one
sk_SK: Nastaviť stránku chatu ako predvolenú

en: Archiving preferences
sk_SK: Nastavenia archivovania

en: Server-side archiving preferences
sk_SK: Archivovanie na strane servera

en: Always
sk_SK: Vždy

en: Never
sk_SK: Nikdy

en: Archiving preferences saved
sk_SK: Nastavenia archivovania uložené

en: Audio notifications
sk_SK: Audio upozornenia

en: Incoming call
sk_SK: Prichádzajúci hovor

en: Incoming message
sk_SK: Prichádzajúca správa

en: Confirmation of authentication
sk_SK: Potvrdenie autentifikcáie

en: The following platform would like your confirmation to authentify this account
sk_SK: Nasledujúca platforma by chcela potvrdenie autenticity tohoto účtu

en: Authentication code
sk_SK: Autentifikačný kód

en: Add a contact
sk_SK: Pridať kontakt

en: Enter the Jabber ID of your contact.
sk_SK: Zadajte Jabber ID kontaktu.

en: Press enter to validate.
sk_SK: Stlačte enter na overenie.

en: Contact added
sk_SK: Kontakt pridaný

en: Contact updated
sk_SK: Kontakt upravený

en: Contact deleted
sk_SK: Kontakt odstránený

en: General Information
sk_SK: Všeobecné informácie

en: Name
sk_SK: Meno

en: Nickname
sk_SK: Prezývky

en: Date of Birth
sk_SK: Dátum narodenia

en: Gender
sk_SK: Pohlavie

en: Marital Status
sk_SK: Rodinný stav

en: Website
sk_SK: Webová stránka

en: About Me
sk_SK: O mne

en: Other Accounts
sk_SK: Ostatné účty

en: Is Listening
sk_SK: Počúva

en: Pictures
sk_SK: Obrázky

en: Geographic Position
sk_SK: Geografická pozícia

en: Locality
sk_SK: Lokalita

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Mood
sk_SK: Nálada

en: I’m
sk_SK: Som

en: Last seen
sk_SK: Naposledy videný

en: Clients information
sk_SK: Informácie o klientovi

en: Last registered
sk_SK: Naposledy registrovaný

en: Find some new friends
sk_SK: Nájsť nových priateľov

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Group
sk_SK: Skupina

en: You are going to delete one of your contacts, please confirm your action
sk_SK: Odstraňujete jeden zo svojich kontaktov, prosím, potvrďte svoju akciu

en: %s years
sk_SK: %s rokov

en: Last public post
sk_SK: Najnovšie verejné príspevky

en: Visit the blog to see all the public posts
sk_SK: Navštívte blog na zobrazenie všetkých verejných príspevkov

en: You can see this contact status
sk_SK: Môžete vidieť status tohoto kontaktu

en: Share my status
sk_SK: Zdieľať svoj status

en: But this contact cannot see yours
sk_SK: Ale tento kontakt nemôže vidieť ten Váš

en: You are not subscribed to this contact
sk_SK: Neodoberáte tento kontakt

en: Ask to subscribe
sk_SK: Požiadať o odber

en: But this contact can still see if you are online
sk_SK: Ale tento kontakt stále môže vidieť, či ste odhlásený

en: No subscriptions
sk_SK: Žiadne odbery

en: Invite
sk_SK: Pozvať

en: This contact is in your contact list but there is no subscription between the two accounts
sk_SK: Tento kontakt je v zozname Vašich kontaktov, ale neexistuje odber medzi týmito dvomi účtami

en: Draw
sk_SK: Kresliť

en: Frequently Asked Questions
sk_SK: Často kladené otázky

en: What does the permission setting do?
sk_SK: Čo robia nastavenia povolení?

en: By default the content is only available to your contacts. You can make your profile and publications public by enabling the related setting.
sk_SK: Predvolene je obsah dostupný len pre Vaše kontakty. Môžete urobiť svoj profil a uverejnenia verejné, zapnutím príslušného nastavenia.

en: How does it applies on Communities posts?
sk_SK: Ako je to použité na komunitné príspevky?

en: Similary to your blog publications except that, by default, the posts are only available to the members or subscribers of the Community (except if you explicitly open all the Community content)
sk_SK: Podobne ako pri uverejnení v blogu, okrem toho, že predvolene sú dostupné len šlenom alebo odberateľom komunity (ibaže explicitne otvoríte všetok obsah Komunity)

en: Where can I find a list of chatrooms?
sk_SK: Kde nájdem zoznam chatových miestností?

en: Where can I find my contacts?
sk_SK: Kde môžem nájsť svoje kontakty?

en: By opening the search panel.
sk_SK: Otvorením panela hľadania.

en: Have you already tried Movim on other platforms?
sk_SK: Už ste skúsili Movim na iných platformách?

en: Apps for your phone
sk_SK: Aplikácie pre Váš telefón

en: Try out our official Android app
sk_SK: Skúste oficiálnu aplikáciu Android

en: We also recommend
sk_SK: Odporúčame aj

en: Apps for your computer
sk_SK: Aplikácie pre Vás počítač

en: Our official apps are available on our website
sk_SK: Naše oficiálne aplikácie sú dostupné na našej webovej stránke

en: Administrators & Contact
sk_SK: Správcovia & kontakty

en: Chat with the Movim team?
sk_SK: Chatovať s tímom Movim?

en: Add the chatroom
sk_SK: Pridať miestnosť

en: Wrong username
sk_SK: Zlé používateľské meno

en: Invalid JID
sk_SK: Neplatné JID

en: Empty Challenge from the server
sk_SK: Prázdna výzva zo servera

en: XMPP Domain error, your account is not a correct Jabber ID
sk_SK: Chyba domény XMPP, Váš účet nie je platné Jabber ID

en: Some data are missing!
sk_SK: Niektoré dáta chybajú!

en: Wrong password
sk_SK: Zlé heslo

en: Internal server error
sk_SK: Interná chyba servera

en: Session error
sk_SK: Chyba relácie

en: Account successfully created
sk_SK: Účet úspešne vytvorený

en: The server takes too much time to respond
sk_SK: Serveru trvá odpoveď príliš dlho

en: Impossible login
sk_SK: Nemožné prihlásenie

en: Unknown error
sk_SK: Neznáma chyba

en: Invalid username format
sk_SK: Neplatný formát používateľského mena

en: Invalid password format
sk_SK: Neplatný formát hesla

en: Your XMPP server is unauthorized
sk_SK: Váš server XMPP nie je autorizovaný

en: Movim failed to authenticate. You entered wrong data
sk_SK: Movim zlyhal pri autentifikácii, zadali ste zlé údaje

en: Authentication mechanism not supported by Movim
sk_SK: Autentifikačný mechanizmus nepodporovaný v Movim

en: The XMPP authentification failed
sk_SK: Autentifikácia XMPP zlyhala

en: My address
sk_SK: Moja adresa

en: Connected
sk_SK: Pripojený

en: %s invited you to join a chatroom
sk_SK: %s Vás pozval vstúpiť do miestnosti

en: Bad nickname (between 4 and 40 characters)
sk_SK: Zlá prezývka (4 až 40 znakov)

en: No news yet…
sk_SK: Zatiaľ žiadne novinky…

en: Welcome on your news feed, here you will see all the posts published by your contacts and in the communities you have subscribed.
sk_SK: Vitajte vo svojom kanáli noviniek, v ktorom uvidíte všetky príspevky uverejnené vašimi kontaktmi a v komunitách, ktoré odoberáte.

en: All
sk_SK: Všetky

en: My publications
sk_SK: Moje príspevky

en: Contacts
sk_SK: Kontakty

en: Write a new post…
sk_SK: Napísať nový príspevok…

en: Pending Invitations
sk_SK: Čakajúce pozvánky

en: %s wants to talk with you
sk_SK: %s chce s Vami rozprávať

en: Notifications
sk_SK: Upozornenia

en: No new notifications
sk_SK: Žiadne nové upozornenia

en: Movim can notify you when a new post is published or if you receive messages
sk_SK: Movim Vás môže upozorniť, keď je uverejnený nový príspevok alebo keď prijmete správy

en: You can always disable them afterwards
sk_SK: Kedykoľvek neskôr ich môžete vypnúť

en: Public profile
sk_SK: Verejný profil

en: Make your profile public and allow other users to find you and make new contacts more easily
sk_SK: Urobte svoj profil verejný, aby Vás mohli ostatní používatelia ľahšie nájsť a pridať do kontaktov

en: You can always disable this in the configuration afterwards
sk_SK: Kedykoľvek neskôr to môžete v konfigurácii vypnúť

en: Popups
sk_SK: Vyskakovacie okná

en: Movim is using popups for the video-conference feature, they are sometime blocked by the browsers
sk_SK: Movim používa na video-konferenciu vyskakovacie okná, ktoré sú niekedy prehliadačmi blokované

en: Please be sure that they are enabled to use this feature properly
sk_SK: Prosím, preverte, že sú povolené, aby ste mohli túto vlastnosť správne používať

en: News Feed
sk_SK: Kanály noviniek

en: Discover and register to the groups you are interested in
sk_SK: Objavte a registrujte sa do skupín, podľa vlastného záujmu

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Post published
sk_SK: Príspevok uverejnený

en: Post deleted
sk_SK: Príspevok odstránený

en: What’s Hot
sk_SK: Čo letí

en: Posts recently published in communities that you are not subscribed (yet)
sk_SK: Najnovšie príspevky v komunitách, ktoré neodoberáte (zatiaľ)

en: New post
sk_SK: Nový príspevok

en: This is a re-post from %s
sk_SK: Toto je preposlanie od %s

en: See %s profile
sk_SK: Pozrieť profil: %s

en: Public posts from users
sk_SK: Verejné príspevky používateľov

en: %s minute
sk_SK: %s minúta

en: %s minutes
sk_SK: %s minúty

en: Publish this post publicly?
sk_SK: Uverejniť tento príspevok verejne?

en: This post is public
sk_SK: Tento príspevok je verejný

en: This post is private
sk_SK: Tento príspevok je súkromný

en: Public URL of this post
sk_SK: Verejná URL tohoto príspevku

en: Delete this post
sk_SK: Odstrániť tento príspevok

en: You are going to delete this post, please confirm your action
sk_SK: Odstraňujete tento príspevok, prosím potvrďte svoju akciu

en: Are you sure that you want to delete this comment?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tento komentár?

en: Discover more articles on the communities page
sk_SK: Objavte ďalšie články na stránke komunít

en: Read more
sk_SK: Čítať ďalej

en: Comments disabled
sk_SK: Komentáre vypnuté

en: Comment published
sk_SK: Komentár uverejnený

en: Liked
sk_SK: Páči sa

en: The comment cannot be published
sk_SK: Komentár nemožno uverejniť

en: Comment deleted
sk_SK: Komentár odstránený

en: Liked your publication
sk_SK: Ocenil Vaše uverejnenie

en: Commented
sk_SK: Komentoval

en: Visit your public blog
sk_SK: Navštívte svoj verejný blog

en: See your public posts and share them with all your contacts
sk_SK: Zobrazte svoje verejné príspevky a zdieľajte ich so všetkými svojimi kontaktmi

en: Contact post
sk_SK: Príspevky kontaktu

en: Universal share button
sk_SK: Univerzálne tlačidlo zdieľania

en: Bookmark or drag and drop the following button in your toolbar and use it on all the pages you want to share on Movim
sk_SK: Pridajte si nasledujúce tlačidlo do záložiek alebo ho pretiahnite do panela nástrojov a použite ho všetkých stránkach, ktoré chcete zdieľať v Movim

en: Share on Movim
sk_SK: Zdieľať v Movim

en: Oh! Hello!
sk_SK: Oh! Vitajte!

en: It seems that you’re new there! Welcome on Movim!
sk_SK: Zdá sa, že ste tu nový! Vitajte v Movim!

en: Check the Menu
sk_SK: Skúste menu

en: All the main Movim features are accessible there. Don’t hesitate to navigate through the pages to discover more!
sk_SK: Všetky hlavné funkcie Movim sú z neho dostupné. Nehanbite sa prechádzať stránkami, aby ste objavili viac!

en: Looks like you didn’t complete your profile yet
sk_SK: Zdá sa, že ste zatiaľ nedokončili svoj profil

en: You can go in the Configuration page to describe yourself and put a nice picture
sk_SK: V stránke konfigurácie môžete popísať sám seba a pridať si zaujímavý obrázok

en: Disconnect
sk_SK: Odhlásiť

en: Status updated
sk_SK: Status aktualizovaný

en: Presence
sk_SK: Prítomnosť

en: Do you really want to log out?
sk_SK: Naozaj sa chcete odhlásiť?

en: What’s new?
sk_SK: Čo je nové?

en: Write a post
sk_SK: Napísať príspevok

en: Add a link
sk_SK: Pridať odkaz

en: Take a picture
sk_SK: Získať obrázok

en: Please provide a title
sk_SK: Prosím, zadajte titulok

en: Preview
sk_SK: Ukážka

en: Add a file or a picture
sk_SK: Pridať súbor alebo obrázok

en: You cannot publish a post here
sk_SK: Nemôžete tu uverejniť príspevok

en: No content to preview
sk_SK: Žiadny obsah na ukážku

en: Post title
sk_SK: Titulok príspevku

en: Markdown content
sk_SK: Obsah Markdown

en: Please enter a valid URL
sk_SK: Prosí, zadajte platnú URL

en: You can format your content using Markdown
sk_SK: Svoj obsah môžete formátovať pomocou Markdown

en: Draft saved
sk_SK: Pracovná verzia uložená

en: Rich text editor
sk_SK: Editor obohateného textu

en: Help
sk_SK: Pomocník

en: More help
sk_SK: Ďalšia pomoc

en: Markdown syntax manual
sk_SK: Manuál syntaxe Markdown

en: Create a chatroom
sk_SK: Vytvoriť miestnosť

en: Edit a chatroom
sk_SK: Upraviť miestnosť

en: Join a chatroom
sk_SK: Vstúpiť do miestnosti

en: Join a custom chatroom
sk_SK: Vstúpiť do zadanej miestnosti

en: You don’t have any chatroom yet.
sk_SK: Nemáte zatiaľ žiadnu miestnosť.

en: Add one by clicking on the add button.
sk_SK: Pridajte si nejakú kliknutím na tlačidlo pridať.

en: You had some rooms previously listed?
sk_SK: Mali ste predtým v zozname nejaké miestnosti?

en: Try to synchronize them to the new room bookmarking system
sk_SK: Skúste ich synchronizovať do nového systému záložiek miestností

en: Synchronize
sk_SK: Synchronizovať

en: Type of room
sk_SK: Typ miestnosti

en: Standard room
sk_SK: Štandardná miestnosť

en: Gateway room
sk_SK: Bránová miestnosť

en: Show all the rooms
sk_SK: Zobraziť všetky miestnosti

en: Hide disconnected rooms
sk_SK: Skryť odpojené miestnosti

en: Destroy the room
sk_SK: Odstrániť miestnosť

en: Are you sure that you want to definitely destroy the following room?
sk_SK: Naozaj chcete úplne odstrániť nasledujúcu miestnosť?

en: Owner
sk_SK: Vlastník

en: Admin
sk_SK: Správca

en: Visitor
sk_SK: Návštevník

en: Name or description
sk_SK: Názov alebo popis

en: Chatrooms
sk_SK: Chatové miestnosti

en: Chat Room ID
sk_SK: ID chatovej miestnosti

en: My Favorite Room
sk_SK: Moje obľôbené miestnosti

en: Bad Chatroom ID
sk_SK: Zlé ID chatovej miestnosti

en: Empty name
sk_SK: Prázdne meno

en: %s rooms synchronized
sk_SK: Synchronizované miestnosti: %s

[ctx: [chatrooms]users]
en: Users
sk_SK: Používatelia

[ctx: [chatrooms]members]
en: Members
sk_SK: Členovia

en: Please enter a correct nickname (2 to 40 characters)
sk_SK: Prosím, zadajte platnú prezývku (2 až 40 znakov)

en: Username already taken
sk_SK: Používateľské meno už existuje

en: Join this chatroom on connect
sk_SK: Vstúpiť do miestnosti pri prihlásení

en: Room destroyed
sk_SK: Miestnosť odstránená

en: Chatroom cannot be joined, registration required
sk_SK: Do miestnosti nemožno vstúpiť, je vyžadovaná registrácia

en: The chatroom doesn’t exists
sk_SK: Chatová miestnosť neexistuje

en: A password is required
sk_SK: Je vyžadované heslo

en: Bookmarks updated
sk_SK: Záložky aktualizované

en: Public chatroom
sk_SK: Verejná miestnosť

en: You are currently logged as an anonymous user.
sk_SK: Ste prihlásený ako anonymný požuívateľ.

en: You can join using your own account or create one on the login page by loging out using the cross in the top-right corner.
sk_SK: Môžete vstúpiť pomocou svojho vlastného účtu alebo si môžete vytvoriť nový na prihlasovacej stránke, po odhlásení pomocou krížika v pravom hornom rohu.

en: Invite a contact
sk_SK: Pozvať kontakt

en: Invitation sent
sk_SK: Pozvánka poslaná

en: Send this link to your contacts
sk_SK: Poslať tento odkaz svojim kontaktom

en: Public
sk_SK: Verejné

en: This chatroom is publicly discoverable
sk_SK: Táto miestnosť je verejne zistiteľná

en: Public profiles
sk_SK: Verejné profily

en: The participants of this chatroom can see each other's profile
sk_SK: Členovia tejto miestnosti môžu vidieť profil všetkých ostatných

en: Group Chat
sk_SK: Skupinový chat

en: Private group chat with invited members
sk_SK: Súkromná skupina s pozvanými členmi

en: Add a new member
sk_SK: Pridať člena

[ctx: [room]group_chat_members]
en: Members
sk_SK: Členovia

en: Channel
sk_SK: Kanál

[ctx: [room]channel_users]
en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Public channel that can be publicly discoverable and joineable
sk_SK: Verejný kanál je dostupný vo verejnom zozname a možno do neho vstúpiť

en: Never notify
sk_SK: Nikdy neupozorňovať

en: Notify when quoted
sk_SK: Upozorniť pri citovaní

en: Always notify
sk_SK: Vždy upozorniť

en: No chatrooms found localy
sk_SK: Nenájdené žiadne lokálne miestnosti

en: Global search
sk_SK: Globálne hľadanie

en: No chatrooms found globaly
sk_SK: Nenájdené žiadne globálne miestnosti

en: What are you looking for?
sk_SK: Čo hľadáte?

en: Open me using Ctrl + M
sk_SK: Otvorte ma pomocou Ctrl+M

en: #cats, username@server.com, John…
sk_SK: #kateg, username@server.com, Jožko…

en: No contacts yet?
sk_SK: Zatiaľ žiadne kontakty?

en: Find one by searching for their name or id
sk_SK: Nájdite niekoho zadaním jeho mena alebo ID

en: Tags
sk_SK: Značky

en: Show all the contacts
sk_SK: Zobraziť všetky kontakty

en: Attach to a blog publication
sk_SK: Pripojiť k uverejneneniu v blogu

en: Send it to a contact
sk_SK: Poslať to kontaktu

en: Share it in a chatroom
sk_SK: zdieľať to v miestnosti

en: Post shared
sk_SK: Príspevok zdieľaný

en: Post shared with your contact
sk_SK: Príspevok zdieľaný s kontaktom

en: Post shared within the chatroom
sk_SK: Príspevok zdieľaný do miestnosti

en: More contacts
sk_SK: Ďalšie kontakty

en: Statistics
sk_SK: Štatistiky

en: Movim is a decentralized social network, before creating a new account you need to choose a server to register.
sk_SK: Movim je decentralizovaná sociálna sieť, pred vytvorením nového účtu si musíte zvoliť server, kde sa chcete registrovať.

en: Your server here?
sk_SK: Váš server tu?

en: Contact us to add yours to the officially supported servers list
sk_SK: Kontaktujte nás, ak chcete do zoznamu oficiálne podporovaných serverov ten svoj

en: No public feed for this contact
sk_SK: Žiadne verejné kanály tohoto kontaktu

en: No contact specified
sk_SK: Nebol zadaný kontakt

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Choose a file to upload
sk_SK: Zvoľte súbor na nahratie

en: Large pictures will be resized and compressed
sk_SK: Veľké obrázky budú zmenšené a komprimované

en: File too large
sk_SK: Súbor príliš veľký

en: Upload failed
sk_SK: Nahratie zlyhalo

en: You are not allowed to upload a file
sk_SK: Nemáte dovolené nahrať súbor

en: You exceeded the quota
sk_SK: Prekročili ste kvôtu

en: Drag and drop your file in this area
sk_SK: Pretiahnite svoj súbor do tejto oblasti

en: Max file size %s
sk_SK: Max veľkosť súboru %s

en: Profile
sk_SK: Profil

en: Profile Updated
sk_SK: Profil upravený

en: Profile Not Updated
sk_SK: Profil nebol upravený

en: Your profile is now public
sk_SK: Váš profil je teraz verejný

en: Your profile is now restricted
sk_SK: Váš profil je teraz obmedzený

en: Configure your instance nickname
sk_SK: Nastavte si prezývku v tejto inštancii

en: Is this profile public?
sk_SK: Je tento profil verejný?

en: Please pay attention! By making your profile public, all the information listed below will be available for all the Movim users and on the whole Internet.
sk_SK: Prosím, dávajte pozor! Keď nastavíte svoj profil na verejný, všetky nasledujúce informácie budú prístupné všetkým používateľom Movim a celému Internetu.

en: Set a local nickname to allow the other users of the instance to find you easily.
sk_SK: Nastaví lokálnu prezývku, aby Vás ostatní používatelia tejto inštancie ľahšie našli.

en: Your nickname is %s.
sk_SK: Vaša prezývka je %s.

en: John_Bob96
sk_SK: Jožko_Mrkvička96

en: Your nickname should only contains letters, numbers, - and _
sk_SK: Vaša prezývka môže obsahovať len písmená, číslice, - a _

en: The nickname is already registered
sk_SK: Prezývka už je registrovaná

en: Nickname saved
sk_SK: Prezývka uložená

en: Submit
sk_SK: Poslať

en: Reset
sk_SK: Vymazať

en: Movim is currently working in degraded mode
sk_SK: Movim momentálne pracuje v degradovanom režime

en: Your server doesn’t support XMPP Pubsub persistence or the social features (communities, news feed and profile) are disabled by the administrator.
sk_SK: Váš server nepodporuje trvalé XMPP Pubsub alebo sú sociálne funkcie (komunity, kanály noviniek a profil) vypnuté jeho správcom.

en: Please contact your server administrator to see if this feature can be enabled.
sk_SK: Prosím, kontaktujte správcu servera, aby ste zistili či môže byť táto vlastnosť zapnutá.

en: …is calling you
sk_SK: …Vám volá

en: Incoming video call
sk_SK: Prichádzajúci video hovor

en: Incoming audio call
sk_SK: Prichádzajúci audio hovor

en: …ringing
sk_SK: …zvoní

en: declined
sk_SK: odmietnuté

en: in call
sk_SK: hovorí

en: failed
sk_SK: zlyhané

en: …connecting
sk_SK: …pripájanie

en: call ended
sk_SK: hovor skončil

en: Movim requires Javascript to be enabled to work properly.
sk_SK: Aby Movim fungoval správne, vyžaduje zapnutý a funkčný Javascript.

en: Movim is a kickass distributed social networking platform that protect your privacy and comes with a set of awesome features.
sk_SK: Movim je platforma distribuovanej sociálnej siete, ktorá chráni vaše súkromie a ponúka úžasné funkcie.

en: Loading…
sk_SK: Načítanie…

en: Or
sk_SK: alebo

en: Switch to another pod
sk_SK: Prepnúť na iný POD

en: Communities
sk_SK: Komunity

en: Home
sk_SK: Domov

en: Explore
sk_SK: Preskúmať

en: Account Creation
sk_SK: Vytvorenie účtu

en: News
sk_SK: Novinky

en: Chats
sk_SK: Chaty

en: Publish
sk_SK: Uverejniť

en: Post
sk_SK: Príspevky

en: About
sk_SK: O aplikácii

en: Login
sk_SK: Prihlásiť

en: Not Found
sk_SK: Nenájdené

en: Feed
sk_SK: Kanál

en: Posts
sk_SK: Príspevky

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Visio-conference
sk_SK: Video-konferencia

[ctx: [page]share]
en: Share
sk_SK: Zdieľať

en: Room
sk_SK: Miestnosť

en: Tag
sk_SK: Značka

en: Error: %s
sk_SK: Chyba: %s

en: Cannot load file '%s'
sk_SK: Nemožno načítať súbor „%s”

en: Requested widget '%s' doesn’t exist.
sk_SK: Požadovaný widget „%s” neexistuje.

en: Requested event '%s' not registered.
sk_SK: Požadovaná udalosť „%s” nie je registrovaná.

en: Whoops!
sk_SK: Hops!

en: Movim cannot talk with the server, please try again later
sk_SK: Movim nemôže komunikovať so serverom, prosím, skúste neskôr

en: Reconnection to the server…
sk_SK: Opätovné pripojenie k serveru…

en: Oops!
sk_SK: Hups!

en: Call
sk_SK: Volať

en: Audio Call
sk_SK: Audio hovor

en: Video Call
sk_SK: Video hovor

en: Validate
sk_SK: Overiť

en: Refresh
sk_SK: Obnoviť

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Destroy
sk_SK: Zničiť

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Updating
sk_SK: Aktualizovanie

en: Submitting
sk_SK: ODosielanie

en: Register
sk_SK: Registrovať

en: Reply
sk_SK: Odpovedať

en: Unregister
sk_SK: Odvolať

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Clear
sk_SK: Vymazať

en: Connecting
sk_SK: Pripájanie

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: Return
sk_SK: Návrat

en: Accept
sk_SK: Prijať

en: Refuse
sk_SK: Odmietnuť

en: Next
sk_SK: Ďalšie

en: Previous
sk_SK: Predošlé

en: Search
sk_SK: Hľadať

[ctx: [button]share]
en: Share
sk_SK: Zdieľať

en: Discover
sk_SK: Objaviť

en: Like
sk_SK: Páči

en: Not Now
sk_SK: Nie teraz

en: Enable
sk_SK: Zapnúť

en: Sign Up
sk_SK: Registrovať

en: Send to
sk_SK: Poslať

en: Day
sk_SK: Deň

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Console
sk_SK: Konzola

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Registered
sk_SK: Registrovaný

en: Online
sk_SK: Pripojený

en: Away
sk_SK: Preč

en: Do Not Disturb
sk_SK: Nerušiť

en: Extended Away
sk_SK: Celkom preč

en: Offline
sk_SK: Odpojený

en: Error
sk_SK: Chyba

en: afraid
sk_SK: ustráchaný

en: amazed
sk_SK: užasnutý

en: amorous
sk_SK: zamilovaný

en: angry
sk_SK: nahnevaný

en: annoyed
sk_SK: mrzutý

en: anxious
sk_SK: úzkostlivý

en: aroused
sk_SK: nabudený

en: ashamed
sk_SK: zahanbený

en: bored
sk_SK: znudený

en: brave
sk_SK: odvážny

en: calm
sk_SK: pokojný

en: cautious
sk_SK: opatrný

en: cold
sk_SK: chladný

en: confident
sk_SK: sebaistý

en: confused
sk_SK: zmätený

en: contemplative
sk_SK: zamyslený

en: contented
sk_SK: spokojný

en: cranky
sk_SK: vratký

en: crazy
sk_SK: bláznivý

en: creative
sk_SK: tvorivý

en: curious
sk_SK: zvedavý

en: dejected
sk_SK: skľúčený

en: depressed
sk_SK: deprimovaný

en: disappointed
sk_SK: sklamaný

en: disgusted
sk_SK: zhnusený

en: dismayed
sk_SK: zdesený

en: distracted
sk_SK: rozrušený

en: embarrassed
sk_SK: rozpačitý

en: envious
sk_SK: závistlivý

en: excited
sk_SK: vzrušený

en: flirtatious
sk_SK: záletný

en: frustrated
sk_SK: frustrovaný

en: grateful
sk_SK: vďačný

en: grieving
sk_SK: trúchliaci

en: grumpy
sk_SK: mrzutý

en: guilty
sk_SK: vinný

en: happy
sk_SK: šťastný

en: hopeful
sk_SK: sľubný

en: hot
sk_SK: horlivý

en: humbled
sk_SK: pokorený

en: humiliated
sk_SK: ponížený

en: hungry
sk_SK: hladný

en: hurt
sk_SK: zranený

en: impressed
sk_SK: dojatý

en: in awe
sk_SK: zhrozený

en: in love
sk_SK: zaľúbený

en: indignant
sk_SK: rozhorčený

en: interested
sk_SK: zaujímajúci sa

en: intoxicated
sk_SK: pod vplyvom

en: invincible
sk_SK: neprekonateľný

en: jealous
sk_SK: žiarlivý

en: lonely
sk_SK: osamelý

en: lost
sk_SK: stratený

en: lucky
sk_SK: šťastný

en: mean
sk_SK: zlý

en: moody
sk_SK: náladový

en: nervous
sk_SK: nervózny

en: neutral
sk_SK: neutrálny

en: offended
sk_SK: urazený

en: outraged
sk_SK: pobúrený

en: playful
sk_SK: hravý

en: proud
sk_SK: hrdý

en: relaxed
sk_SK: oddychujúci

en: relieved
sk_SK: uvoľnený

en: restless
sk_SK: nespokojný

en: sad
sk_SK: smutný

en: sarcastic
sk_SK: sarkastický

en: satisfied
sk_SK: spokojný

en: serious
sk_SK: vážny

en: shocked
sk_SK: šokovaný

en: shy
sk_SK: hanblivý

en: sick
sk_SK: chorý

en: sleepy
sk_SK: ospalý

en: spontaneous
sk_SK: spontánny

en: stressed
sk_SK: vystresovaný

en: strong
sk_SK: silný

en: surprised
sk_SK: prekvapený

en: thankful
sk_SK: vďačný

en: thirsty
sk_SK: smädný

en: tired
sk_SK: unavený

en: undefined
sk_SK: nedefinované

en: weak
sk_SK: slabý

en: worried
sk_SK: ustarostený

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: January
sk_SK: Január

en: February
sk_SK: Ferbruár

en: March
sk_SK: Marec

en: April
sk_SK: Apríl

en: May
sk_SK: Máj

en: June
sk_SK: Jún

en: July
sk_SK: Júl

en: October
sk_SK: Október

en: Year
sk_SK: Rok

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Tomorrow
sk_SK: Zajtra

en: Yesterday
sk_SK: Včera

en: %d days ago
sk_SK: pred %d dňami

en: day
sk_SK: deň

en: Title
sk_SK: Titulok

en: Place
sk_SK: Miesto

en: Geolocalisation
sk_SK: Geolokalizácia

en: No content
sk_SK: Žiadny obsah

en: No comments yet
sk_SK: zatiaľ žiadne komentáre

en: Get older posts
sk_SK: Získať staršie príspevky

en: %s new items
sk_SK: Nové položky: %s

en: Comment publication error
sk_SK: Chyba uverejnenia komentára

en: Get the comments
sk_SK: Získať komentáre

en: Add a comment
sk_SK: Pridať komentár

en: Share with
sk_SK: Zdieľať s

en: Everyone
sk_SK: Každý

en: Updated
sk_SK: Aktualizvoané

en: Content not found
sk_SK: Obsah nenájdený

en: Contact publication
sk_SK: Uverejnenia kontaktu

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Original post deleted
sk_SK: Pôvodný príspevok zmazaný

en: KB
sk_SK: kB

en: Publisher
sk_SK: Vydavateľ

en: Publish only
sk_SK: Len vydavateľ

en: Member
sk_SK: Člen

en: No affiliation
sk_SK: Bez pričlenenia

en: Outcast
sk_SK: Blokovaný

en: The API is not reachable, try again later
sk_SK: API nie je dostupné, skúste neskôr

en: Type here
sk_SK: Píšte tu
