movim - en to pl translation catalogue (484 entries)

en: Thanks
pl: Podziękowania

en: Developers
pl: Deweloperzy

en: Translators
pl: Tłumacze

en: Thanks to all the translators
pl: Dziękujemy wszystkim tłumaczom

en: Software
pl: Oprogramowanie

en: Resources
pl: Zasoby

en: Movim is an XMPP-based communication platform. All the project, except the following software and resources, is under
pl: Movim to oparta na XMPP platforma komunikacji. Cały projekt poza następującym oprogramowaniem i zasobami jest na licencji

en: Account
pl: Konto

en: Change my password
pl: Zmień hasło

en: Password
pl: Hasło

en: Password confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: The password has been updated
pl: Hasło zostało zaktualizowane

en: Please provide a valid password (6 characters minimum)
pl: Prosimy o podanie ważnego hasła (co najmniej 6 znaków)

en: The provided passwords are not the same
pl: Podane hasła nie są takie same

en: Delete your account
pl: Usuń twoje konto

en: You will delete your XMPP account and all the relative information linked to it (profile, contacts and publications).
pl: Usuniesz swoje konto XMPP wraz ze wszystkimi powiązanymi informacjami (profilami, kontaktami oraz publikacjami).

en: Type your full username
pl: Podaj swoją nazwę użytkownika

en: Please provide a valid username.
pl: Proszę podać poprawną nazwę użytkownika

en: Gateways
pl: Bramki

en: Leave this instance
pl: Opuść instancję

en: You will delete all the relative information linked to your account on this Movim instance (profile, contacts and publications).
pl: Usuniesz wszystkie informacje podpięte do twojego konta na tej instancji Movim (profil, kontakty oraz publikacje).

en: This action will not delete your account but will disconnect you from this instance.
pl: Ta akcja nie usunie twojego konta lecz odłączy cię od tej instancji.

en: Create a new account
pl: Stwórz nowe konto

en: No account creation form found on the server
pl: Żadna forma tworzenia konta nie znaleziona na serwerze

en: on
pl: na

en: Your acccount has been successfully registered
pl: Twoje konto zarejestrowano pomyślnie

en: Loading
pl: Ładowanie

en: …and start playing
pl: ...i zacznij grać

en: Not Acceptable
pl: Nie akceptowalne

en: The registration system of this server is currently unavailable
pl: System rejestracji na tym serwerze jest obecnie niedostępny

en: Registration forbidden
pl: Rejestracja niedozwolona

en: Actions
pl: Akcje

en: General Settings
pl: Ogólne Ustawienia

en: Theme
pl: Motyw

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Log verbosity
pl: Szczegółowość logów

en: Restrict suggestions
pl: Ogranicz sugestie

en: Only suggest chatrooms, Communities and other contents that are available on the user XMPP server and related services
pl: Sugeruj tylko konferencje, społeczności i inne treści dostępne na serwerze XMPP użytkownika i powiązanych usługach

en: Disable all the social feature (Communities, Blog…) and keep only the chat ones
pl: Wyłącz wszystkie funkcje społecznościowe (Społeczności, Blog...) i pozostaw tylko funkcje czatu

en: Administration Credential
pl: Upoważnienia Administratora

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Retype password
pl: Przepisz hasło

en: Whitelisted XMPP Servers
pl: Serwery XMPP na białej liście

en: If you want to specify a list of authorized XMPP servers on your Movim pod and forbid the connection on all the others please put their domain name here, with comma (ex: movim.eu,jabber.fr)
pl: Jeśli chcesz określić listę autoryzowanych serwerów XMPP na twoim podzie Movim oraz zablokować połączenie dla wszystkich innych, proszę wpisać nazwy ich domen tutaj, oddzielone przecinkami (np: movim.eu,jabber.fr)

en: Leave this field blank if you allow the access to all the XMPP accounts.
pl: Zostaw to pole puste jeśli chcesz zezwolić na dostęp do wszystkich kont XMPP.

en: List of whitelisted XMPP servers
pl: Lista dozwolonych serwerów XMPP

[ctx: [information]title]
en: Information Message
pl: Wiadomość Informacyjna

en: Description
pl: Opis

en: General description of the instance
pl: Ogólny opis instancji

[ctx: [information]label]
en: Information Message
pl: Wiadomość Informacyjna

en: Default XMPP server
pl: Domyślny serwer XMMP

en: Main XMPP server domain
pl: Główna domena serwera XMPP

en: Main XMPP server description
pl: Opis głównego serwera XMPP

en: Main XMPP server country
pl: Kraj głównego serwera XMPP

en: Empty
pl: Puste

en: Syslog and files
pl: Syslog i pliki

en: Sessions
pl: Sesje

en: General Overview
pl: Przegląd Ogólny

en: WebSocket connection error, check if the Movim Daemon is running and is reachable
pl: Błąd połączenia z WebSocket. Sprawdź, czy Daemon Movim działa i jest osiągalny

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Database
pl: Baza Danych

en: Here you can register your pod on the official %sMovim API%s
pl: Tutaj możesz zarejestrować swojego poda na oficjalnym %sMovim API%s

en: Your pod is not registered on the API
pl: Twój pod nie jest zarejestrowany w API

en: Your pod is registered on the API
pl: Twój pod jest zarejestrowany w API

en: Your pod is not yet validated
pl: Twój pod nie jest jeszcze zatwierdzony

en: Your pod is validated
pl: Twój pod został zatwierdzony

en: You asked to be removed from the API, this request will be processed in a couple of hours
pl: Poprosiłeś o usunięcie z API, prośba zostanie przetworzona w ciągu kilku godzin

en: Configuration updated
pl: Konfiguracja zaktualizowana

en: File
pl: Plik

en: Use it
pl: Użyj tego

en: Webcam
pl: Kamerka

en: Take a webcam snapshot
pl: Zrób zdjęcie kamerką

en: Avatar Updated
pl: Avatar Zaktualizowany

en: Avatar Not Updated
pl: Avatar Nie Zaktualizowany

en: No avatar defined yet
pl: Jeszcze nie ustawiono awatara

en: This content is private, please login to see it
pl: Niniejsza zawartość jest prywatna. Zaloguj się, by ją zobaczyć

en: Message Published
pl: Wiadomość Opublikowana

en: Encrypted message
pl: Wiadomość zaszyfrowana

en: Contact gone
pl: Kontakt zniknął

en: %s messages retrieved
pl: %s wiadomości odebranych

en: %s needs your attention
pl: %s potrzebuje twojej uwagi

en: Smileys
pl: Uśmieszki

en: Frequent contacts
pl: Ostatnie kontakty

en: Nothing here yet…
pl: Nic tu jeszcze nie ma...

en: You received an invitation to join a chatroom
pl: Otrzymałeś zaproszenie do pokoju rozmów

en: Join %s
pl: Dołącz do %s

en: See the profile
pl: Zobacz profil

en: Members
pl: Członkowie

en: Connected to the chatroom
pl: Połączony z pokojem rozmów

en: Disconnected from the chatroom
pl: Rozłączony z pokoju rozmów

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configuration saved
pl: Konfiguracja zapisana

en: Subject
pl: Temat

en: Subject changed
pl: Temat zmieniony

en: Administration
pl: Administracja

en: Chat with a contact
pl: Czatuj z kontaktem

en: Chat
pl: Czat

en: New conversation
pl: Nowa rozmowa

en: Discover, follow and share
pl: Odkryj, śledź i dziel się

en: %s communities
pl: Społeczności %s

en: Search for a new server
pl: Szukaj nowego serwera

en: Communities servers
pl: Serwery społeczności

en: Community name
pl: Nazwa społeczności

en: My Little Pony - Fan Club
pl: Fanklub Kucyków Pony

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Owners
pl: Właściciele

en: Publishers
pl: Publikujący

en: Roles
pl: Role

en: Role correctly set
pl: Role poprawnie ustawione

en: %s subscribers
pl: %s subskrybujących

en: %s posts
pl: %s wpisów

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Odsubskrybuj

en: Subscribed
pl: Zasubskrybowany

en: Unsubscribed
pl: Odsubskrybowany

en: The subscriptions are disabled for this community
pl: Wyłączono subskrypcje dla tej społeczności

en: Give a label for this community
pl: Dodaj notkę do tej społeczności

en: My Community Name
pl: Nazwa mojej społeczności

en: Share this subscription publicly
pl: Udostępnij tą subskrypcję publicznie

en: It will appear on your profile
pl: Pojawi się w twoim profilu

en: You are going to unsubscribe from this community
pl: Zamierzasz usunąć subskrypcję dla tej społeczności

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewny/a?

en: My Subscriptions
pl: Moje Subskrypcje

en: Hello
pl: Cześć

en: Here you will be able to manage all your subscriptions.
pl: Tutaj będziesz miał możliwość zarządzania swoimi wszystkimi subskrypcjami.

en: General
pl: Ogólne

en: Language
pl: Język

en: Roster display
pl: Wyświetlanie listy

en: Show the offline contacts
pl: Pokaż kontakty offline

en: Hide the offline contacts
pl: Ukryj kontakty offline

en: Appearence
pl: Wygląd

en: Configuration invalid
pl: Niedozwolona konfiguracja

en: Advanced Configuration
pl: Konfiguracja Zaawansowana

en: Display adult content
pl: Pokazuj treść dla pełnoletnich

en: Will allow you to read the posts tagged with the #nsfw tag
pl: Pozwoli ci czytać posty otagowane jako #nsfw

en: Add a contact
pl: Dodaj kontakt

en: Enter the Jabber ID of your contact.
pl: Wpisz Jabber ID twojego kontaktu

en: Press enter to validate.
pl: Wciśnij enter by potwierdzić

en: Contact added
pl: Kontakt dodany

en: Contact updated
pl: Kontakt zaktualizowany

en: Contact deleted
pl: Kontakt usunięty

en: Name
pl: Nazwa

en: Nickname
pl: Nick

en: Date of Birth
pl: Data urodzenia

en: Gender
pl: Płeć

en: Marital Status
pl: Stan Cywilny

en: Website
pl: Strona internetowa

en: About Me
pl: O mnie

en: Other Accounts
pl: Inne Konta

en: Is Listening
pl: Słucha

en: Geographic Position
pl: Pozycja Geograficzna

en: Locality
pl: Miejscowość

en: Country
pl: Państwo

en: Mood
pl: Nastrój

en: Listening
pl: Słucham

en: Last seen
pl: Ostatni raz widziany

en: Last registered
pl: Ostatnio zarejestrowany

en: Find some new friends
pl: Znajdź nowych przyjaciół

en: Edit
pl: Edytuj

en: Group
pl: Grupa

en: You are going to delete one of your contacts, please confirm your action
pl: Zamierzasz usunąć jeden z kontaktów, proszę potwierdź swój zamiar

en: %s years
pl: %s lat

en: Last public post
pl: Ostatni publiczny post

en: Visit the blog to see all the public posts
pl: Odwiedź bloga by zobaczyć wszystkie publiczne posty

en: You can see this contact status
pl: Możesz zobaczyć status kontaktu

en: Share my status
pl: Opublikuj status

en: But this contact cannot see yours
pl: Lecz ten kontakt nie widzi twojego

en: You are not subscribed to this contact
pl: Nie jesteś subskrybowany przez ten kontakt

en: Ask to subscribe
pl: Poproś o subskrypcję

en: But this contact can still see if you are online
pl: Lecz ten kontakt może cię widzieć jeśli jesteś online

en: No subscriptions
pl: Brak subskrypcji

en: Invite
pl: Zaproś

en: Frequently Asked Questions
pl: Często Zadawane Pytania

en: Add the chatroom
pl: Dodaj pokój rozmów

en: Wrong username
pl: Zła nazwa użytkownika

en: Invalid JID
pl: Zły JID

en: Empty Challenge from the server
pl: Puste Wyzwanie dla serwera

en: XMPP Domain error, your account is not a correct Jabber ID
pl: Błąd Domenty XMPP, twoje konto nie ma poprawnego Jabber ID

en: Wrong password
pl: Złe hasło

en: Internal server error
pl: Błąd wewnętrzny serwera

en: Session error
pl: Błąd sesji

en: Account successfully created
pl: Pomyślnie utworzono konto

en: The server takes too much time to respond
pl: Serwer za długo odpowiada

en: Impossible login
pl: Niemożliwy login

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Invalid username format
pl: Zły format nazwy użytkownika

en: Invalid password format
pl: Zły format hasła

en: Your XMPP server is unauthorized
pl: Twój serwer XMPP nie posiada autoryzacji

en: Movim failed to authenticate. You entered wrong data
pl: Movim ma problemy z uwierzytelnieniem. Wpisałeś złe dane

en: Authentication mechanism not supported by Movim
pl: Mechanizm uwierzytelnienia nie wspierany w Movim

en: The XMPP authentification failed
pl: Uwierzytelnienie XMPP nieudane

en: My address
pl: Mój adres

en: Connected
pl: Połączono

en: Population
pl: Populacja

en: Bad nickname (between 4 and 40 characters)
pl: Zły nick (między 4 a 40 znakami)

en: No news yet…
pl: Chwilowo brak wiadomości...

en: Welcome on your news feed, here you will see all the posts published by your contacts and in the communities you have subscribed.
pl: Witaj w zakładce nowinek. Tutaj znajdziesz wszystkie posty opublikowany przez twoje kontakty oraz kontakty z zasubskrybowanych społeczności.

en: All
pl: Wszystko

en: My publications
pl: Moje publikacje

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Write a new post…
pl: Napisz nowego posta...

en: Pending Invitations
pl: Oczekiwanie na Zaproszenie

en: %s wants to talk with you
pl: %s chce z tobą rozmawiać

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: No new notifications
pl: Brak nowych powiadomień

en: Movim can notify you when a new post is published or if you receive messages
pl: Movim może wysłać ci powiadomienie o nowych postach lub otrzymanych wiadomościach

en: You can always disable them afterwards
pl: Zawsze możesz później wyłączyć tę opcję

en: Public profile
pl: Profil publiczny

en: Make your profile public and allow other users to find you and make new contacts more easily
pl: Zmień swój profil na publiczny by inni użytkownicy mogli cię odnaleźć i mogli łatwiej nawiązywać kontakty

en: You can always disable this in the configuration afterwards
pl: Zawsze możesz później wyłączyć tę opcję w konfiguracjach

en: Popups
pl: Wyskakujące okienka

en: Movim is using popups for the video-conference feature, they are sometime blocked by the browsers
pl: Movim używa funkcji wyskakujących okienek dla wideokonferencji, które czasami są blokowane przez przeglądarkę

en: Please be sure that they are enabled to use this feature properly
pl: Upewnij się, że są one włączone w celu poprawnego działania funkcji

en: News Feed
pl: Nowinki

en: Discover and register to the groups you are interested in
pl: Odkryj i zarejestruj się do grup, którymi jesteś zainteresowany

en: Content
pl: Zawartość

en: Post published
pl: Wpis opublikowany

en: Post deleted
pl: Wpis usunięty

en: Posts recently published in communities that you are not subscribed (yet)
pl: Niedawno opublikowane posty w społecznościach których (jeszcze) nie subskrybujesz

en: New post
pl: Nowy wpis

en: This is a re-post from %s
pl: To jest ponownie opublikowany wpis z %s

en: See %s profile
pl: Zobacz profil %s

en: Public posts from users
pl: Publiczne posty użytkowników

en: Publish this post publicly?
pl: Opublikować wpis publicznie?

en: This post is public
pl: Wpis jest publiczny

en: This post is private
pl: Ten post jest prywatny

en: Public URL of this post
pl: Publiczny adres URL tego postu

en: Delete this post
pl: Usuń ten wpis

en: You are going to delete this post, please confirm your action
pl: Zamierzasz usunąć ten wpis, potwierdź swoje zamiary

en: Discover more articles on the communities page
pl: Odkryj więcej artykułów na stronie społeczności

en: Read more
pl: Czytaj więcej

en: Comments disabled
pl: Komentowanie zablokowane

en: Comment published
pl: Komentarz opublikowany

en: Comment deleted
pl: Komentarz usunięty

en: Visit your public blog
pl: Odwiedź swojego publicznego bloga

en: See your public posts and share them with all your contacts
pl: Pokaż swoje publiczne posty i podziel się nimi ze wszystkimi twoimi kontaktami

en: Contact post
pl: Wpis Kontaktu

en: Universal share button
pl: Uniwersalny przycisk dzielenia się

en: Bookmark or drag and drop the following button in your toolbar and use it on all the pages you want to share on Movim
pl: Ustaw zakładkę lub przeciągnij i upusć niniejszy guzik na twój pasek by użyć go na wszystkich stronach, które chcesz udostępnić na Movim

en: Share on Movim
pl: Udostępnij na Movim

en: Oh! Hello!
pl: Ah! Witaj!

en: Check the Menu
pl: Sprawdź Menu

en: You can go in the Configuration page to describe yourself and put a nice picture
pl: Możesz przejść do strony konfiguracji by napisać coś o sobie i wgrać swoje zdjęcie

en: Disconnect
pl: Rozłączono

en: Status updated
pl: Zaktualizowano status

en: Presence
pl: Obecność

en: Write a post
pl: Napisz posta

en: Add a link
pl: Załącz link

en: Please provide a title
pl: Proszę podać tytuł

en: Preview
pl: Podgląd

en: No content to preview
pl: Brak zawartości do podejrzenia

en: You can format your content using Markdown
pl: Możesz formatować swoją zawartość poprzez użycie Markdown

en: Help
pl: Pomoc

en: More help
pl: Więcej pomocy

en: Markdown syntax manual
pl: Podręcznik Markdown syntax

en: Edit a chatroom
pl: Edytuj pokój czatu

en: Add one by clicking on the add button.
pl: Dodaj coś poprzez kliknięcie na przycisku Dodaj

en: Owner
pl: Właściciel

en: Chatrooms
pl: Pokoje Czatowe

en: Chat Room ID
pl: ID Pokoju Rozmów

en: My Favorite Room
pl: Mój Ulubiony Pokój

en: Bad Chatroom ID
pl: Złe ID Pokoju Rozmów

en: Empty name
pl: Pusta nazwa

en: Please enter a correct nickname (2 to 40 characters)
pl: Proszę wpisać poprawny nick (2 do 40 znaków)

en: Username already taken
pl: Nazwa użytkownika jest już zajęta

en: Join this chatroom on connect
pl: Dołącz do tego pokoju rozmów po połączeniu się

en: Bookmarks updated
pl: Zakładki zaktualizowane

en: Public chatroom
pl: Publiczny pokój czatowy

en: You can join using your own account or create one on the login page by loging out using the cross in the top-right corner.
pl: Możesz dołączyć używając własnego konta lub stworzyć nowe na stronie logowania poprzez kliknięcie na ikonkę plusa w prawym górnym rogu.

en: Login on %s
pl: Zalogowano na %s

en: Invite a contact
pl: Zaproś kontakt

en: Invitation sent
pl: Wysłano zaproszenie

en: What are you looking for?
pl: Czego szukasz?

en: Open me using Ctrl + M
pl: Otwórz mnie używając Ctrl + M

en: Statistics
pl: Statystyki

en: A sticker has been sent using Movim
pl: Wysłano stickera za pomocą Movim

en: Movim is a decentralized social network, before creating a new account you need to choose a server to register.
pl: Movim jest zdecentralizowaną siecią społecznościową. Przed utworzeniem nowego konta wybierz serwer do zarejestrowania się.

en: Contact us to add yours to the officially supported servers list
pl: Skontaktuj się z nami w celu dodania twojego serwera do oficjalnej listy obsługiwanych serwerów

en: No public feed for this contact
pl: Brak publicznych treści tego kontaktu

en: No contact specified
pl: Nie określono żadnego kontaktu

en: Choose a file to upload
pl: Wybierz plik do wysłania

en: Large pictures will be resized and compressed
pl: Duże obrazy będą przeskalowane i skompresowane

en: File too large
pl: Plik za duży

en: Upload failed
pl: Wysyłanie nie powiodło się

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Updated
pl: Profil Zaktualizowany

en: Profile Not Updated
pl: Profil Nie Zaktualizowany

en: Your profile is now public
pl: Twój profil jest teraz publiczny

en: Your profile is now restricted
pl: Twój profil jest teraz zablokowany

en: Submit
pl: Wyślij

en: Reset
pl: Resetuj

en: Movim is currently working in degraded mode
pl: Movim obecnie działa w trybie degradacji

en: Please contact your server administrator to see if this feature can be enabled.
pl: Proszę powiadomić administratora twojego serwera w sprawie włączenia tej funkcji.

en: Loading…
pl: Ładowanie...

en: Communities
pl: Społeczności

en: Explore
pl: Poznaj

en: Account Creation
pl: Tworzenie Konta

en: News
pl: Nowości

en: Avatar
pl: Awatar

en: Chats
pl: Czaty

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Post
pl: Opublikuj

en: About
pl: O stronie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Feed
pl: Treści

en: Posts
pl: Posty

en: Gallery
pl: Galeria

en: Visio-conference
pl: Visio-konferencja

[ctx: [page]share]
en: Share
pl: Udostępnij

en: Room
pl: Pokój

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Cannot load file '%s'
pl: Nie można wczytać pliku '%s'

en: Requested event '%s' not registered.
pl: Podane wydarzenie '%s' nie zarejestrowane.

en: Whoops!
pl: Ups!

en: Movim cannot talk with the server, please try again later
pl: Movim nie może skomunikować się z serwerem, spróbuj później

en: Oops!
pl: Ups!

en: Call
pl: Zadzwoń

en: Validate
pl: Zweryfikuj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Add
pl: Dodaj

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Close
pl: Zamknij

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Updating
pl: Aktualizowanie

en: Submitting
pl: Wysyłanie

en: Register
pl: Zarejestruj

en: Reply
pl: Skomentuj

en: Unregister
pl: Odrejestruj

en: Save
pl: Zapisz

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Return
pl: Wróć

en: Accept
pl: Zaakceptuj

en: Refuse
pl: Odmów

en: Next
pl: Następna

en: Previous
pl: Poprzednia

en: Search
pl: Szukaj

[ctx: [button]share]
en: Share
pl: Udostępnij

en: Discover
pl: Odkryj

en: Like
pl: Zalajkuj

en: Not Now
pl: Nie Teraz

en: Enable
pl: Zezwól

en: Day
pl: Dzień

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piątek

en: Saturday
pl: Sobota

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Phone
pl: Telefon

en: Web
pl: Strona

en: Registered
pl: Zarejestrowany

en: Online
pl: Dostępny

en: Away
pl: Poza Komputerem

en: Do Not Disturb
pl: Nie Przeszkadzać

en: Extended Away
pl: Długo Poza Komputerem

en: Error
pl: Błąd

en: afraid
pl: przestraszony

en: amazed
pl: zaskoczony

en: amorous
pl: kochliwy

en: angry
pl: zły

en: annoyed
pl: podirytowany

en: anxious
pl: niespokojny

en: aroused
pl: podniecony

en: ashamed
pl: zawstydzony

en: bored
pl: znudzony

en: brave
pl: odważny

en: calm
pl: spokojny

en: cautious
pl: ostrożny

en: cold
pl: zimny

en: confident
pl: pewny

en: confused
pl: zmieszany

en: contemplative
pl: kontemplacyjny

en: contented
pl: zadowolony

en: cranky
pl: nieznośny

en: crazy
pl: szalony

en: creative
pl: kreatywny

en: curious
pl: ciekawski

en: dejected
pl: strapiony

en: depressed
pl: przygnębiony

en: disappointed
pl: zawiedziony

en: disgusted
pl: obrzydzony

en: dismayed
pl: przerażony

en: distracted
pl: nieogarnięty

en: embarrassed
pl: zakłopotany

en: envious
pl: zawistny

en: excited
pl: podekscytowany

en: flirtatious
pl: bałamutny

en: grateful
pl: wdzięczny

en: grieving
pl: w żałobie

en: grumpy
pl: gderliwy

en: guilty
pl: winny

en: happy
pl: szczęśliwy

en: hopeful
pl: pełen nadziei

en: hot
pl: gorący

en: humbled
pl: upokorzony

en: humiliated
pl: upokorzony

en: hungry
pl: głodny

en: hurt
pl: skrzywdzony

en: impressed
pl: pod wrażeniem

en: in awe
pl: zachwycony

en: in love
pl: zakochany

en: indignant
pl: oburzony

en: interested
pl: zainteresowany

en: intoxicated
pl: odurzony

en: invincible
pl: niezwyciężony

en: jealous
pl: zazdrosny

en: lonely
pl: samotny

en: lost
pl: zagubiony

en: lucky
pl: szczęściarz

en: mean
pl: nieprzyjemny

en: moody
pl: markotny

en: nervous
pl: nerwowy

en: neutral
pl: neutralny

en: offended
pl: urażony

en: outraged
pl: oburzony

en: playful
pl: żartobliwy

en: proud
pl: dumny

en: relaxed
pl: odprężony

en: relieved
pl: spokojniejszy

en: restless
pl: niespokojny

en: sad
pl: smutny

en: sarcastic
pl: sarkastyczny

en: satisfied
pl: usatysfakcjonowany

en: serious
pl: poważny

en: shocked
pl: zaszokowany

en: shy
pl: wstydliwy

en: sick
pl: chory

en: sleepy
pl: śpiący

en: spontaneous
pl: spontaniczny

en: stressed
pl: zestresowany

en: strong
pl: silny

en: surprised
pl: zaskoczony

en: thankful
pl: wdzięczny

en: thirsty
pl: spragniony

en: tired
pl: zmęczony

en: undefined
pl: nieokreślony

en: weak
pl: słaby

en: worried
pl: zmartwiony

en: Month
pl: Miesiąc

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Year
pl: Rok

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: %d days ago
pl: %d dni temu

en: day
pl: dzień

en: Title
pl: Tytuł

en: Place
pl: Miejsce

en: by
pl: przez

en: Geolocalisation
pl: Geolokalizacja

en: No content
pl: Brak zawartości

en: No comments yet
pl: Chwilowy brak komentarzy

en: Get older posts
pl: Zobacz starsze wpisy

en: %s new items
pl: %s nowych przedmiotów

en: Comment publication error
pl: Błąd publikacji komentarza

en: Get the comments
pl: Zobacz komentarze

en: Add a comment
pl: Dodaj komentarz

en: Share with
pl: Udostępnij

en: Everyone
pl: Każdy

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Content not found
pl: Nie znaleziono zawartości

en: Contact publication
pl: Publikacje kontaktu

en: Comments
pl: Komentarze

en: Original post deleted
pl: Oryginalny post skasowany

en: Publisher
pl: Publikujący

en: The API is not reachable, try again later
pl: Interfejs nieosiągalny, spróbuj ponownie później

en: Type here
pl: Pisz tutaj
