movim - en to lv translation catalogue (88 entries)

en: Thanks
lv: Paldies

en: Developers
lv: Izstrādātāji

en: Translators
lv: Tulkotāji

en: Thanks to all the translators
lv: Paldies visiem tulkotājiem

en: Software
lv: Programmatūra

en: Resources
lv: Resursi

en: Account
lv: Konts

en: Change my password
lv: Mainīt paroli

en: Password
lv: Parole

en: Password confirmation
lv: Paroles apstiprinājums

en: The password has been updated
lv: Parole tika atjaunināta

en: Please provide a valid password (6 characters minimum)
lv: Lūdzu ievadiet derīgu paroli (minimums 6 zīmes)

en: The provided passwords are not the same
lv: Ievadītās paroles nav vienādas

en: Delete your account
lv: Izdzēst kontu

en: Leave this instance
lv: Pamest šo instanci

en: This action will not delete your account but will disconnect you from this instance.
lv: Šī darbība neizdzēsīs jūsu kontu, bet pārtrauks savienojumu ar šo instanci.

en: Create a new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: No account creation form found on the server
lv: Konta izveides forma netika atrasta šajā serverī

en: Your acccount has been successfully registered
lv: Jūsu konts tika veiksmīgi reģistrēts

en: Loading
lv: Ielādē

en: …and start playing
lv: ...un uzsākt atskaņošanu

en: Not Acceptable
lv: Nav Pieņemams

en: The registration system of this server is currently unavailable
lv: Šī servera reģistrācijas sistēma pašlaik nav pieejama

en: Registration forbidden
lv: Reģistrācija liegta

en: Actions
lv: Darbības

en: General Settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Theme
lv: Motīvs

en: Default language
lv: Noklusējuma valoda

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Retype password
lv: Pārievadiet paroli

en: Description
lv: Apraksts

en: Sessions
lv: Sesijas

en: Database
lv: Datubāze

en: Configuration updated
lv: Atjaunināta konfigurācija

en: Encrypted message
lv: Šifrēta vēstule

en: %s needs your attention
lv: %s pieprasa jūsu uzmanību

en: Administration
lv: Administrācija

en: Chat
lv: Tērzēšana

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Subscribed
lv: Pierakstīts

en: General
lv: Vispārīgi

en: Language
lv: Valoda

en: Appearence
lv: Izskats

en: Press enter to validate.
lv: Spiest enter lai apstiprināt.

en: Contact updated
lv: Kontakts atjaunināts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Date of Birth
lv: Dzimšanas datums

en: Gender
lv: Dzimums

en: Marital Status
lv: Ģimenes stāvoklis

en: Email
lv: E-pasts

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: About Me
lv: Par mani

en: Geographic Position
lv: Ģeogrāfiskais novietojums

en: Locality
lv: Apvidus

en: Country
lv: Valsts

en: Mood
lv: Noskaņojums

en: Listening
lv: Klausās

en: Alias
lv: Pseidonīms

en: Group
lv: Grupa

en: Wrong username
lv: Nepareizs lietotājvārds

en: Invalid JID
lv: Nederīgs JID

en: Wrong password
lv: Nepareiza parole

en: Internal server error
lv: Servera iekšēja kļūda

en: Account successfully created
lv: Konts veiksmīgi izveidots

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: The XMPP authentification failed
lv: XMPP autentifikācija neizdevās

en: Connected
lv: Savienots

en: Contacts
lv: Kontakti

en: %s wants to talk with you
lv: %s grib ar jums sazināties

en: Disconnect
lv: Atvienoties

en: Empty name
lv: Tukšs vārds

en: Statistics
lv: Statistika

en: Contact us to add yours to the officially supported servers list
lv: Sazināties ar mums lai pievienot jūsu oficiāli atbalstīto serveru sarakstam

en: Profile Updated
lv: Profils atjaunināts

en: Home
lv: Sākumvieta

en: Explore
lv: Izpētīt

en: Blog
lv: Emuārs

en: Feed
lv: Plūsma

en: Posts
lv: Ieraksti

en: Add
lv: Pievienot

en: Close
lv: Aizvērt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Error
lv: Kļūda

en: Add a comment
lv: Pievienot komentāru

en: Share with
lv: Dalīt ar

en: Everyone
lv: Ikviens
