movim - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Password
be: Пароль

en: Configuration
be: Канфігурацыя

en: Chat
be: Чат

en: Language
be: Мова

en: Wrong password
be: Няправільны пароль

en: My address
be: Мой адрас

en: Submit
be: Даслаць

en: Reset
be: Скід

en: Home
be: Галоўная

en: Account Creation
be: Стварэнне логiна

en: Away
be: Далёка
